Już niebawem rozpoczną się zapisy na XVIII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej, które odbędzie się w dniach 17-19 września! Jeżeli planujecie udział w tegorocznej edycji memoriału, nastawcie budziki, alarmy, czy przypomnienia w telefonach. Miejcówki na ten klasyk -jak to z klasykami bywa- zapewne rozejdą się jak ciepłe bułeczki!
Zapisy na XVIII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej zgodnie z tradycją odbędą się 1 czerwca o godzinie 00:01. Jeżeli chcecie wystartować we wrześniowym memoriale, nie obejdzie się bez rejestracji online. Jak skutecznie zapisać się na wydarzenie?
We wspomnianym terminie na oficjalnej stronie wydarzenia – www.przejsciekotliny.org – pojawi się przycisk, przekierowujący do formularza rejestracyjnego. Aby poprawnie się zapisać, trzeba wypełnić wszystkie pola, podając w nich swoje dane, m.in. imię, nazwisko, adres, czy numer telefonu. Oprócz tego trzeba wybrać kilka dodatkowych opcji, jak choćby rozmiar pamiątkowej koszulki.
Limit uczestników na popularne „Przejście” będzie wynosił 500 osób. Po jego wyczerpaniu formularz rejestracyjny zostanie zablokowany. Nie oznacza to jednak, że – w przypadku, gdy nie uda nam się zapisać – wszystko stracone. W późniejszym terminie organizowana jest dogrywka, a pakiet często można odkupić od osób rezygnującycj z marszu. Warto jednak wziąć sprawy w swoje ręce i już na początku czerwca zagwarantować sobie pewny udział w memoriale.
Po przesłaniu formularza na skrzynkę mailową otrzymamy potwierdzenie rejestracji. Trzeba pamiętać, że opłatę startową w wysokości 160 złotych należy przesłać na wskazany przez organizatora rachunek w przeciągu 10 dni. Jeżeli tego nie zrobimy, zostaniemy usunięci z listy uczestników, a nasze miejsce zasili pulę dogrywkową.
Powodzenia!
Zapisy na XVIII Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej – linki
- Polub nasz profil na Facebooku
- Zostań naszym Patronem na patronite.pl
- Czerp wiedzę, dziel się doświadczeniami, komentuj, udostępniaj i klikaj w reklamy
Turysta. Długodystansowiec. Eksplorator. Przez ostatnią dekadę przeszedł w górach ponad 20 000 km. Twórca projektu Górskie Wyrypy. Od 2013 roku promuje imprezy długodystansowe dla piechurów. Ma na koncie kilkadziesiąt startów w takich wydarzeniach. Sudety to jego mała ojczyzna. Je też lubi promować.