Zapisy na Przejście i Połowę Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej odbędą się już za kilka dni. Pierwotnie rejestracja na te wydarzenia miała mieć miejsce w czerwcu, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju wyznaczono nową datę. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, tegoroczne Przejście oraz Połowa Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej będą pierwszymi od dłuższego czasu wyrypami, które zostaną zorganizowane na w miarę normalnych zasadach.
Przeczytaj więcej o wydarzeniu w naszej Bazie górskich maratonów!
Zapisy na Przejście i Połowę Przejścia rozpoczną się 1 sierpnia o godzinie 00:01. Aby poprawnie zarejestrować się na wybraną trasę trzeba będzie wypełnić formularz rejestracyjny, który zostanie opubliowany na stronie wydarzenia. Uzupełniamy go o nasze dane personalne (płeć, imię i nazwisko, adres, obywatelstwo, email, numer telefonu oraz rozmiar koszulki). Po zaznaczeniu opcji akceptacji zapisów regulaminu klikamy w przycisk „wyślij” i gotowe!
W związku z wytycznymi dotyczącymi organizacji imprez w obecnym reżimie sanitarnym, start Przejścia i Połówki będzie podzielony na klika grup uczestników. Co 30 minut na trasę wypuszczanych będzie po 150 osób. W związku z tym, podczas rejestracji online pojawi się także opcja wyboru godziny startu. Podobnie będzie wyglądać kwestia odbioru pakietów startowych oraz kontroli obowiązkowego wyposażenia – te również odbędą się z podziałem na grupy.
17. Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej – podział na grupy startowe
- Grupa P1 (start 10:30)
- Grupa P2 (start 11:00)
- Grupa P3 (start 11:30)
- Grupa P4 (start 11:00)
7. Połowa Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej – podział na grupy startowe
- Grupa S1 (start 11:00)
- Grupa S2 (start 11:30)
- Grupa S3 (start 12:00)
Po przesłaniu formularza rejestracyjnego – o ile zmieścimy się w limicie uczestników – nasze nazwisko powinno pojawić się na liście startowej. Od tego czasu mamy 10 dni na przesłanie do organizatora opłaty startowej. Osoby, które w tym terminie nie uiszczą wpisowego zostaną bezpowrotnie usunięte z listy.
Turysta. Długodystansowiec. Eksplorator. Przez ostatnią dekadę przeszedł w górach ponad 20 000 km. Twórca projektu Górskie Wyrypy. Od 2013 roku promuje imprezy długodystansowe dla piechurów. Ma na koncie kilkadziesiąt startów w takich wydarzeniach. Sudety to jego mała ojczyzna. Je też lubi promować.